online-destek
Hizmetlerimiz
Ürünlerimiz
Hizmet Bölgelerimiz
Ofis / Ev / İş Eşyaları

Ev / Ofis / Büro Eşyaları Alınır

Alım ve satımını yapmış olduğumuz ürünler eski ve kullanılmış yani ikinci el diye tabir edilen ofis ve büro mobilyalarını İstanbul’un bütün bölgelerinden yukarıda adı geçen eşyalarınızı değerinde ve beklediğiniz hak ettiğiniz değer üzerinden değerlendiriyoruz.
Firmamız 20 Yıldır siz müşterilerimize hizmet vermekte olup sizlerin memnuniyetini ön planda tutmuştur. Bu günlere de kadar gelebilmemizi sizlerin bize duymuş olduğunuz güvene borçluyuz.
2. el eşyalarınıza gereken değeri vermek için buradayız.

 

Firmamız siz müşterilerimizi mahçup etmemek adına herşeyi yapmakta bir telefonla kapınıza kadar gelip ürünleri kapınızda almakta ve değerini nakit olarak vermektedir.
İstanbul’un her ilçe ve semtinden ikinci el eşyalarınızı adresinizden alıyoruz.
İhtiyacınız olan her türlü ofis masa, sandalye, dosya dolapları, sehpalar, müdür masaları, müdür koltukları, toplantı masa ve sandalyeleri, büro misafir takımları notebooklar, desktoplar, laptoplar ve tabletler en uygun fiyattan sizlere sunulur.

Ofis Ev İş Eşyaları

Ayrıca ofisinizi yenilemek istiyor ama şuan ki malzemelerinizi ne yapacağınızı bilmiyorsanız sizler için en uygun fiyatlar ile tüm ofis malzemelerinizi alıyoruz.
Yeni ofis kurmak istiyor yada ofisinizi değiştiriyor fakat elinizde ki malzemeleri ne yapacağınızı bilmiyorsanız size bir telefon kadar yakınız. Arayın adresinizden tüm eşyalarınızı en uygun fiyattan alalım.
2. El Eşyalarınız Alınır
İkinci El Eşya Alan Yer / İstanbul
Firmamız 2. El Eşya Alım Satımda 1993 Yılından Beri Hizmet Vermektedir.

 

 

İstanbulun Her Bölgesinden 2.El Spot Beyaz Eşyalarınızı İkinci El Spot Mobilyalarınızı Kullanılmış Ofis Büro Mobilyalarınızı Eski Antika El Dokuma Halı Kilimlerinizi Antikalarınızı. Kısaca Satmayı Düşündüğünüz Bütün Eşyalarınızı Yerinizden Değerinde ve Nakit Olarak Alıyoruz.
ikincielesyaalanyer.org olarak İstanbul’un her yerine hizmet vermekteyiz.
Eskiden ikinci el kullanılmış eski ev eşyalarımızı ne yapacağız diye düşünürdük. İkinci el eşya alan yerler yada bildiğimiz adıyla ikinci el spot eşya alan yerler size yardımcı olmak için burada. Değiştirmek istediğiniz yada ne yapacağınızı bilmediğiniz eşyalarınızı almak için buradayız.

Ofis Ev İş Eşyaları

İkinci el eşyada ödenen fiyat ürünün gerçek fiyatının çok çok altında olduğu için ikinci el eşyalar tercih edilir. İkinci el piyasası aracılığıyla hem mal geri dönüşüm hem de yeni malların üretiminde ülke kaynakların kullanımı azalır. Bu ikinci el alışverişinden çevresel zararlardan korunuruz. Bu yüzden biz ikinci el eşya alım satım yapıyoruz. İkinci el eşya alıp satıp ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Hem sizin maddi açıdan rahatlığınız hem de çevreye olan sorumluluğumuzu yerine getirebileceğimiz bir seçenektir ayrıca ikinci eşya alınan yerler.

#

Eşyalarınız Nakit Alınır

Ev Eşyalarınız Evinizden Değerinde Nakit Alınır.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

Ev ve Ofis Eşyaları

2. El Eşyalarınız Değerinde Alınır.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

Ofis / Ev / İş Eşyaları

Tüm Eşya Çeşitlerinizi Adresinizden Alıyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

2. El Eşyalar

Eşyalarınız Bizim İçinde Değerli

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

Arayın Gelelim

Nerede Olduğunuz Önemli Değil, Arayın Gelelim.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın